KONTAKT

Len na výnimočnom mieste, len vo výnimočnom čase a len s výnimočnými ľuďmi sa dajú zažiť výnimočné veci... o tom je Svadba Na Haciende...

…aby sme Vás lepšie spoznali, pripravili sme si pár „riadkov“, ktoré nám pomôžu predstaviť si Váš pohľad na Vami vysnívaný svadobný deň , Vaše predstavy, túžby a tak budeme môcť ľahšie začať spoločne pracovať na tvorbe Vášho vysnívaného svadobného dňa :)
Prosím vyplňte zopár otázok, odošlite a my Vás budeme kontaktovať tak rýchlo, ako to bude možné.

**Tento Dotazník slúži na to aby sme Vás spoznali, jeho úlohou nie je informovať o cene za menu alebo to ,,Koľko u nás svadba stojí,, každá svadba je pre nás jedinečná a vytvorená na mieru pre našich klientov. Naša ponuka NIE je obsiahnutá iba v 5-tich A4, taktiež farebná škála nie je o 5-tich farbách . Preto cenník nezasielame elektronicky, keďže naše služby sa detailne nedajú vypísať. Nepripravujeme catering typu pol ryža -pol hranolky s broskyňou pokrývajúca tri druhy mäska , ani žiadne misy na zrkadle v rozmere 1×1m. Nepracujeme s teplým alkoholom ani nerobíme ,,kávu NESCU,, a čo je veľmi dôležitá informácia nie sme reštaurácia ( kde Vám niekto iba uzatvorí salónik) a taktiež nie sme kultúrny dom. Takto to u nás nefunguje. Hacienda je príbeh a priestor, ktorý človeka pohltí ihneď od príchodu ako jeden celok.

O vaše pohodlie sa stará team profesionálov – od svadobných agentiek, renomovaných kuchárov, barmanov až po personál na obsluhu a iných dôležitých ľudí.
Budeme radi keď nášmu dotazníku venujete možno viac pozornosti a času ako odpoveď iba typu „neviem,, Ďakujeme.**