KONTAKT

Svadba Na Haciende je príbeh romantickej lásky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom...

…aby sme Vás lepšie spoznali, pripravili sme si pár „riadkov“, ktoré nám pomôžu predstaviť si Váš pohľad na Vami vysnívaný svadobný deň , Vaše predstavy, túžby a tak budeme môcť ľahšie začať spoločne pracovať na tvorbe Vášho vysnívaného svadobného dňa :)
Prosím vyplňte zopár otázok, odošlite a my Vás budeme kontaktovať tak rýchlo, ako to bude možné.

**Tento Dotazník slúži na to aby sme Vás spoznali, jeho úlohou nie je informovať o cene za menu alebo to ,,Koľko u nás svadba stojí,, každá svadba je pre nás jedinečná a vytvorená na mieru pre našich klientov. Naša ponuka NIE je obsiahnutá iba v 5-tich A4, taktiež farebná škála nie je o 5-tich farbách . Preto cenník nezasielame elektronicky, keďže naše služby sa detailne nedajú vypísať. Nepripravujeme catering typu pol ryža -pol hranolky s broskyňou pokrývajúca tri druhy mäska , ani žiadne misy na zrkadle v rozmere 1×1m. Nepracujeme s teplým alkoholom ani nerobíme ,,kávu NESCU,, a čo je veľmi dôležitá informácia nie sme reštaurácia ( kde Vám niekto iba uzatvorí salónik) a taktiež nie sme kultúrny dom. Takto to u nás nefunguje. Hacienda je príbeh a priestor, ktorý človeka pohltí ihneď od príchodu ako jeden celok.

O vaše pohodlie sa stará team profesionálov – od svadobných agentiek, renomovaných kuchárov, barmanov až po personál na obsluhu a iných dôležitých ľudí.
Budeme radi keď nášmu dotazníku venujete možno viac pozornosti a času ako odpoveď iba typu „neviem,, Ďakujeme.**